Plazmas griešana
Rakstiet mums uz elektronisko pastu, un mēs aprēķināsim cenu.

Plazmas griešanair viens no efektīvākajiem veidiem, kā iegūt velmētus lokšņu metāla izstrādājumus, izmantojot termiskās griešanas metodi. Metāla griešanas procesa pamatā ir metāla lokāla kausēšana un tā izpūšana ar plazmu veidojošas gāzes strūklu.

Griezuma kvalitātes ziņā šis apstrādes veids pavisam nedaudz piekāpjas tikai lāzergriešanai, tomēr pārspēj to pēc ekonomiskajiem rādītājiem un arī ļauj apstrādāt plašāku biezuma diapazonu. Griezuma nelielais platums un griezuma optimizācija uz metāla, izmantojot plazmas griešanu, ļauj samazināt atkritumus.

Ja jums nav rasējuma vai griešanai paredzēta faila, mūsu darbinieki pēc jūsu dotajiem izmēriem sagatavos rasējumu un failu griešanai uz plazmas.

Detaļas, kas iegūtas plazmas griešanas rezultātā, pēc tam tiek pakļautas citiem apstrādes veidiem: urbšanai, vītnes iegriešanai, caurumu štancēšanai, locīšanai, metināšanai.

Lokšņu metāla griešanas cena būs atkarīga no metāla veida, tā biezuma un metāla plākšņu skaita.

Mūsu konsultanti visīsākajā laikā apstrādās visus jūsu pieprasījumus un aprēķinās izdevīgu cenu metāla lokšņu griešanai un piegādei.

Noformējiet pakalpojuma pieprasījumu.

Mēs ar jums sazināsimies visdrīzākajā laikā un atbildēsim uz visiem interesējošiem jautājumiem.0
 .