Pakalpojumi
Uzzināt pakalpojuma cenu

Metināšanas darbi

Mūsu uzņēmums veic jebkurus metināšanas darbus. Mūsu specializācija ir metāla konstrukciju — ēku karkasu, siju, kāpņu, nožogojumu, sētu, nojumju, režģu un citu metāla izstrādājumu — metināšana. Metinātu konstrukciju un izstrādājumu metināšanas darbi tiek veikti, izmantojot īpaši tam paredzētu aprīkojumu.

Mēs izmantojam metināšanas tehnoloģijas metāla konstrukciju izgatavošanā, montāžā un demontāžā, kā arī izpildām pasūtījumus, kas tieši saistīti ar metināšanas darbu veikšanu — dažādus remonta un atjaunošanas darbus, metāla cauruļu metināšanu utt.

Uzņēmumā Baltic metal craft strādā tikai augsti kvalificēti darbinieki, kuriem ir liela pieredze savā jomā. Klienti var būt pārliecināti, ka pasūtītie darbi tiks izpildīti noteiktajā termiņā. Ja jums ir nepieciešami kvalitatīvi metināšanas darbi, sazinieties ar mūsu uzņēmumu.

Projektēšana

Metāla konstrukciju projektēšana ir sarežģīts un atbildīgs darbs, jo gatavajam izstrādājumam ir jāatbilst visām pasūtītāja prasībām, turklāt tam ilgi jākalpo, jābūt izturīgam un drošam. Ne mazāk svarīga ir arī konstrukcijas oriģinalitāte un estētiskums.

Mūsu darbinieki izmanto pārbaudītu programmnodrošinājumu, kas ne tikai ļauj ātri izveidot topošās konstrukcijas trīs dimensiju modeli, bet arī līdz absolūtam minimumam izslēdz kļūdu rašanās iespēju. Mēs spējam projektēt metāla konstrukcijas ar precizitāti līdz 1 mm.

Metāla konstrukciju projektēšanas termiņi un cenas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli. Parasti tas ir atkarīgs no izstrādājuma sarežģītības, tā gabarītiem, nepieciešamības pēc papildu aprēķiniem, kā arī no pasūtījuma steidzamības.

3D vizualizācija

3D vizualizācija ir svarīgs projekta darba posms. Jūsu pasūtījuma fotoattēlu izgatavošana pirms tā izpildes ļauj ņemt vērā visas nianses, savlaicīgi ieviest nepieciešamās izmaiņas un padarīt topošo konstrukciju nevainojamu.

3D vizualizācija īpaši nepieciešama tad, kad projektā tiek ieguldīti ievērojami līdzekļi — konstrukcija jau tā būs izmaksājusi dārgi, un jūs negribēsiet piedzīvot vilšanos, ja tā izskatīsies ne gluži tā, kā bijāt plānojuši.

Lai pasūtītu vizualizāciju, zvaniet mums vai sūtiet pieteikumus uz tīmekļa vietnē norādīto elektronisko adresi. Mūsu konsultanti ātri aprēķinās 3D vizualizācijas un arī gatavā izstrādājuma cenu.

Visus mūsu darbus varat apskatīt galerijā.

Plazmas griešana

Plazmas griešana – ir viens no efektīvākajiem lokšņu metāla griešanas paņēmieniem, kam pirmām kārtām raksturīga liela precizitāte un augsta apstrādes kvalitāte.

Mēs savā darbā izmantojam plazmas griešanas iekārtu ar mūsdienīgu digitālās programmēšanas sistēmas vadību. Šāda veida metālapstrādes priekšrocības ir griešanas lielais ātrums, augsts ražīgums un spēja izgatavot jebkuru vissarežģītāko ģeometrisko formu izstrādājumus.

Mēs izpildām griešanas darbus gan pēc saviem, gan pasūtītāja rasējumiem.

Pateicoties mūsdienīgām augstas kvalitātes specializētajām iekārtām ar digitālu programmu vadību, uzņēmums Baltic metal craft garantē, ka griešana tiks veikta ātri un atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem

0
 .